Avcılar Elektrik İdaresi

Boğaziçi Elektrik Avcılar Bölge Müdürlüğü
Tel: 0212 591 20 69 / 876 28 72
Adres: Avcılar Belediye Binası Yanı
Etiketler: İsmini vermek istemeyen okuyucu diyor ki:

Esenyurtta oturuyorum 2 günden beri elektrik kesiliyor nasıl bir is önceden güngörende otururken bole bir sorun yoktu heralde burası gelismemis bir ilce güngörende 2 gün kesilmisti ama haber vermislerdi saat 9 da gidiyodu 17:00 da geliyodu ve daha kesilmiyodu 2 gün aynı saatte bole oldu yani biliyoduk kacta gidicegi ama burda belli deil herkez sikayetci her kış böle oluyomus ya su ya elektrik gidiyo 3 gündür toplam 30 kere elektrik kesintisi oldu 1 saat geliyor 30 dk sürmeden tekrar gidiyor bilgisayarım acıkken 10 ke re elektrik gitti televizyon vb. elektronik esyalar bu gidisle %100 yanıcaktır ici sonucta bununda kendine göre beyni var lütfen bu soruna bir çözüm bulun.

Barış Şahin diyor ki:

Sayın yetkili diye söze başlardım ancak karşımızda hiç bir şekilde muhattap bulamamaktayız. Esenyurtta son iki ayda elektrik kesintileri yüzünden 2 kez bilgisayarım ve bir kezde televizyonum arızalandı. Yaklaşık 3-4 bin kira tutarındaki zararımı karşılamayacağınızı ve ayrıca her gelen elektrik faturasında katmerli katmerli vergiler alacağınızı biliyorum. Benim yaşadığım zarar ziyan sizin zerre umrunuzda değil. Kış ortasında kesilen elektrik yüzünden çalışmayan kombilerden dolayı üşümemizi hiç anlatmıyorum bile. Bilmediğiniz bir ile kimler sayesinde sahip oldunuz bilmiyorum ama koltuklarınızı terk etmenizi ve yerinize bu işlerden anlayan birilerinin geçmesine müsadw etmenizi rica ederim.

erdem ziya diyor ki:

Aşağıdaki maili tüm ulusal basın Akp chp parti merkezleri büyükşehir belediyesi kısacası ulaşabildiğim tüm merkezlere gönderdim ve sorun çözülene kadar göndermeye de devam edeceğim.

İstanbul Esenyurt İnönü Mah. 398 sk ta ikamet etmekteyim. Belirtilen lokasyonda her sene olduğu gibi bu yılda kasım ayının başlaması ile birlikte elektrik kesintilerimiz başlamış durumdadır. Neredeyse hergün 2-3 saat aralığında bazı günler 6-9 saate çıkan elektrik kesintileri yaşanmaktadır. Çevreye biraz gözlemci bir bakışla baktığınızda sizi çevreleyen Bahçeşehir beylikdüzü ve avcılar lokasyonlarında bu durum yaşanmamasına rağmen neden esenyurtta yaşandığı konusunda bir mantık yürütemiyorsunuz. Elektrik hatlarına bakınca ne kadar düzensiz ve geçiştirmeci bir şekilde yapıldığı görülüyor. Bunu dilerseniz resimli olarakta ıspat edebilirim. Dünyanın merkezi metropol İstanbulda 20 sene önce yaşadığım doğuda bir köyden bile kötü bir enerji yönetiminin sorumlusunu sizin en azından gündeme getirerek bulacağınızı ümit ediyorum. 2012 yılındayız istanbulda esenyurt ilçesinin merkezinde belediye binasına 100 m mesafede yaşıyorsunuz ama hergün elektrik kesintisi ile karşı karşıyasınız. İçler acısı bir durum. Bu kaynak sıkıntısından değil kesinlikle yönetsel problemlerden kaynaklanmaktadır.

serdar önal diyor ki:

Beylikdüzü beykentte oturuyorum. Buradaki diğer vatandaşların belirttiği gibi afrikadan daha çok elektrik kesintisi yaşıyoruz. buzdolabı, çamaşır makinası, bilgisayar, televizyon hepsinin ömrü 3-5 sene aşağı indi ve hepsi ara ara arıza veriyor. ALLAH sizin belanızı versin. sorumsuz herifler 25 tllik faturaya vergileri döşeyip 45 tl almayı bilyorsunuz değil mi? Haram zıkkım olsun. boğazınızda kalsın her lokması verdiğim paraların. Çoluğunuza çocuğunuza zehir olsun. Benim beddualarım tutar o kadar yürekten söyledim ki kaçarınız yok.Başınıza bir şey gelince hatırlarsınız umarım…Her ne kadar bu dünyada sizin yalan adaletiniz olsa da ilahi adalaetten kaçış yok….

Tarik diyor ki:

Ne aptal adamlarsiniz ya sizin yuzunuzden butun esyalarimiz bozuldu su bile sizin yuzunuzden kesiliyo ise yaramaz aptallar toplulugu aldiginiz paralar haram olsun size yaziklar olsun hepinize

Sedat Eyüboğlu diyor ki:

Beylikdüzü Beykent’te oturuyoruz. Elektriklerimizi sürekli olarak kesilmektedir. Bu kesintilerden dolayı araç gereçlerimiz bozulmaktadır. Son zamanlar bu durum o kadar artmıştırki dünyanın en gelişmemiş bölgelerinde bu kadar kesinti ancak olur diye düşünüyorum ve utanıyorum.

Bu şekilde bir hizmet anlayışı olamaz. Bize yapılan kesinlikle haksızlıktır. BUgün yine kesinti var.

Enerji BAKANIMIZA birisi bu konuyu iletebilirse çok memnun oluruz. Ülkemizde enerji bulmak için bir çok çalışma yapılıyor. Bunları canı gönülden destekliyordum.

Ancak durum farklıymış. Bizim öncelikli problemimiz enerji olmaması değil. Bu enerjiyi dağıtacak alt yapımızın olmamasıdır. Bu nokta çok önemlidir.

Günümüzde kontrol ve idare teknikleri bu kadar gelişmişken Enerji Bakanlığından kimse bu kesintilerin farkında değil midir? Bizim bölgemizden sorumlu idaerye kimse bizim hakkımızı sormuyor mu? Her ay bu kadar kişi dünyanın parasını ödüyoruz. Ancak hizmet alamıyoruz. Bu para aynı zamanda bu hizmetin kesintisiz gelmesi içinde ödeniyor.

Lütfen bizden aldığınız paraları doğru kullanıp bize bu hizmeti eksiksiz verin. Yada bir açıklama yapın. Yapacak bir şey yok diyin. Bizde başımızın çağresine bakalım. Çok bir şey istemiyorum. Bu işi yapabiliriz yada yapamayacağız deyin yeterli.

seval çapan diyor ki:

avcılar yeşilken mah voltaz düşüklüğün den bıktık artık lütfen buna bir çözüm l

MURAT SEMO diyor ki:

BEN BEYLİKDÜZÜ GÜRPINAR VATAN CAD.BOLKAR APT. NO:13 D-BLOK K:8 D:37 DE OTURMAKTAYIM BANA SON AYDA 4.489 BİN TL ELEKTRİK FATURASI GELDİ AVCILAR ELEKTRİK KURUMUNDAN DİLEKÇE YAZDIM AYRİYETEN 186 YİDA ARADIM KİMSE YARDIMCI OLMUYOR BENİM BU KONUDA NE YAPMAM LAZIM YARDIMCI OLURMUSUNUZ TELEFONUM:0539 948 30 25 BENİ BİLGİLENDİRİRSENİZ SEVİNİRİM TAM 47 Dİ GÜN OLDU

KC B2 BLOK YÖNETİM/BAHÇEŞEHİR diyor ki:

Bloğumuzun elektrik saatlerini okuyan memur saatleri okuduktan sonra elektrik odasını kilitlemiş ve anahtarını yanında alıp gitmiştir.Bu durumu kendisine ilettiğimizde anahtarı bizim müdürlüğe gidip almamızı söylemiştir.Bu nasıl bir çelişkidir ki anahtarı unutan kişi bizi kendi yerine çağırıyor.Acil bir durumda odaya girmemiz gerekse ne yapacağız?Bu işin doğrusu ne ise o şekilde sonuçlanmasını temenni ediyorum.Saygılarımla.
KC B2 BLOK YÖNETCİSİ-Haluk YUKAY

Kerem Ozan diyor ki:

Sayin yetkililer, esenyurt-beylikduzu cumhuriyet mahallesinde tabiri caizse cart curt kestiginiz elektriklerin elektronik aletlerimizde ne kadar ciddi zararlara yol acabildiginin farkinda misiniz? Eger bunlar elektrik arizasiysa kalici bir cozum bulunmasi gerekmekte, yok tahmin ettigim gibi cevredeki yeni insaatlarin elektrik tesisatlarinin cozumu icinse de bu kesintileri olabildigince az sayida ve haber vererek yapmak yukumlulugunuzdur. Benim su anda 4000 liralik bilgisayarimin bozulmasi sonucu maddi zararim var ve bu konuda hukuki olarak hakkimi arayacagim. Bilginize.

Safiye Ünal diyor ki:

Çok haklısınız. Elektriklerin kesilmesinden bıktık usandık artık. Buna bir çare bulunsun lütfen. Elektriğe kesilen vergiler nereye gidiyor doğrusu merak ediyorum.

sayın yetkili ben beylikdüzü ilçesi yakuplu mah. barış cad. mohaç cad. ve ara sokaklarının diyer sokaklara göre iyi ışıklandırılmadıgını düşünüyorum ve bu nedenle hırsızlık olaylarınında bundan dolayı çok oldugunu düşünüyorum çünkü ilçe merkezine gittigimizde insan oldugumuzu hatırlıyoruz her yer”" evliya “” mezarı gibi ışıl ışıl insanın gözü kamaşıyor neden bizim semtimiz ve sokaklarımız aydınlanmıyor bizler 3. sınıf vatandaşmıyız ilginize şimdiden teşekkürler saolun varolun

şükrü İNCEOĞLU diyor ki:

Sayın yetkili üç akşamdan beri (08.02.2012 çarşamba,perşembe ve bugün cuma) sitemiz içindeki sokak lambaları(545 ve 546.sokaklar)arıza nedeniyle yanmamakta olup bu durum gerek oto hırsızları gerek diğer olumsuzluklar için müsait ortamı hazırlamaktadır.Bedaşın çağrı merkezine tarafımdan iki kere arızanın giderilmesi için başvuru yapıldığı halde sorunumuz halen çözümlenmemiştir.11.02.2012 cumartesi günü bu sorunumuzun giderilmesi için gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.Şükrü İNCEOĞLU 0533 340 ** ** Atatürk mah.546.sok.Yapıkent sitesi Kıraç /Esenyurt/İst.